Základní škola
a Mateřská škola Nemile

příspěvková organizace


Poděkování spolku NeLup

PLAKÁTEK


Poděkování

Děkujeme všem rodičům a příznivcům školy, kteří nás přišli podpořit.
V pátek 23. 10. 2015 jsme společnými silami začali budovat novou školní zahradu.

Jmenovitě bychom chtěli poděkovat mužům, bez jejichž síly a vytrénovaných svalů bychom si s těžkou prací jen stěží poradili - panu Barvířovi, Novákovi, Orembovi, Opravilovi a Petrů.

Za obětavou a velice významnou pomoc děkujeme paní Václavkové, Vítové, Janíčkové, Komárkové, Barvířové, Holinkové, Herzigové a p. Pastrnkové za oslovení sponzorů.

Děkujeme také sponzorům za darování sazenic pro naši výsadbu: Zahradnictví Michal Krmela, Zahradnictví Postřelmov Jana Špačková, Zahradnictví Zvole Velcl Josef a Zahradnictví Lanškroun Michálek Michal.

Obrovské poděkování patří celé partě pana zahradníka Michala Krmely, která s sebou přivezla spoustu nářadí a materiálu. Paní Václavková, Holinková, Vítová a Janíčková nám věnovaly drobné dřeviny a cibuloviny
a pan Janků koňský hnůj.

Pan zahradník byl hlavním koordinátorem celé akce. Díky svým letitým zkušenostem nám poradil s umístěním rostlin i s jejich prořezáním. Doufáme, že se už příští rok vše zazelená a přinese celému osazenstvu školy i školky radost a užitek.

Naše práce (spolupráce) s rodiči a panem zahradníkem tímto dnem neskončila. Těšíme se na další setkání, při nichž budeme zdokonalovat a zvelebovat školní zahradu.

Fotky z brigádyDěkujeme


Poslední týden školy nám zpestřily různé zajímavé akce. Přespali jsme ve stanech na školní zahradě a druhý den ráno jsme uspořádali tradičního "papírového hada" ke kontejneru. Sběrem jsme ho plnili nejen my, ale přispěly i rodiny dětí z MŠ a ZŠ. Všem zúčastněným velice děkujeme.
Náš velký dík patří i paní Lukášové
, která zprostředkovala zapůjčení skákacího hradu. Od rána až do odpoledne byl v obležení dětí a všichni se vyskákali opravdu dosyta. Přejeme všem našim příznivcům a sponzorům krásné léto a hodně odpočinku.

MŠ a ZŠ Nemile Pískoviště


Krásné jarní dny tráví děti z MŠ i školní družiny na pískovišti. Obecní úřad nám zajistil dostatek písku a firma DŘEVOVÝROBA SÝKORA s. r. o. obnovila desku pískoviště. Oběma velmi děkujeme.

ZŠ a MŠ NemilePočítadla

Poděkování - za sponzorský dar od Malířské a natěračské dílny z Nemile Vedení školy a hlavně prvňáčci děkují panu Petrovi Knoflíčkovi za sponzorský dar - 10 dřevěných počítadel. Díky těmto pomůckám bude pro děti výuka matematiky zase o něco zábavnější a zajímavější.

DěkujemePoděkování

Předvánoční trhy a dílny ze dne 27.11.2010  
Veliké díky patří všem rodičům a příznivcům školy, kteří nám pomohli s realizací předvánočních trhů a dílen. Podpořili nás tím, že upekli dobroučké marcipánové a ananasové řezy, uvařili chutný guláš, nachystali spoustu překrásných výrobků. Výtěžek ze sobotní akce bude v roce 2011 použit na pokrytí částečných nákladů při nákupu veliké trampolíny s ochrannou sítí pro děti na školní zahradu.

Ještě jedenkrát moc a moc

Pavlína Neuwirthová, ředitelka školy